Клеї для шпонування та облицювання пластів

Облицювання деревних плит декоративними матеріалами дозволяє замінити дорогу і дефіцитну деревину більш дешевими матеріалами.

Kleiberit 871, 881 - це клеї для гарячого пресування, порошкоподібні клеї на основі карбамідної смоли з добавкою затверджувача, застосовуються для облицювання деревних плит шпоном і декоративними паперовими плівками в одн...

Облицювання деревних плит декоративними матеріалами дозволяє замінити дорогу і дефіцитну деревину більш дешевими матеріалами.

Kleiberit 871, 881 - це клеї для гарячого пресування, порошкоподібні клеї на основі карбамідної смоли з добавкою затверджувача, застосовуються для облицювання деревних плит шпоном і декоративними паперовими плівками в однопрогонових та багатопрогонових пресах.

Клеї для холодного пресування і постформінгу на основі ПВА-дисперсії:

- Kleiberit Еврокліо 320 - застосуємо для личкування поверхонь ДСтП і МДФ, а також склеювання фанери, якість склеювання D2.

- Kleiberit 303 - для водостійкого склеювання вищої навантаження, якість склеювання D3, при додаванні 5% затверджувача - D4.

- Kleiberit 332 - дисперсійний клей з тривалим часом відкритої витримки, 20-25 хвилин (20 ° С).

- Kleiberit 347 - дисперсійний клей з коротким часом відкритої витримки, 2-4 хвилини (20 ° С).

У меблевій промисловості знайшли застосування установки для термокаширування, а також для теплого і холодного каширування. Найбільшою мірою вимогам всіх технологій каширування відповідають клеї Kleiberit 453.3 і 464.3.

Докладніше

Клеї для шпонування та облицювання пластів Товарів у наявності: 25

на сторінку
Показані 1 - 12 із 25 пунктів
Показані 1 - 12 із 25 пунктів