Информация

Новинки

Клеї для виробництва паркету

Паркет забезпечує тепло і затишок в приміщенні. Щоб зберегти на довгі роки красу і елегантність паркету, для його виготовлення необхідно застосовувати якісні клеї. Саме тому висока вологостійкість, температуростійкість і стійкість проти старіння є основними характеристиками нашої, яка довела на практиці чудову якість, продукції для виробництва п...

Паркет забезпечує тепло і затишок в приміщенні. Щоб зберегти на довгі роки красу і елегантність паркету, для його виготовлення необхідно застосовувати якісні клеї. Саме тому висока вологостійкість, температуростійкість і стійкість проти старіння є основними характеристиками нашої, яка довела на практиці чудову якість, продукції для виробництва паркету.

Kleiberit 871 - це клей для гарячого пресування, порошкоподібний клей на основі карбамідної смоли з добавкою затверджувача, застосовують для облицювання деревних плит.

Kleiberit 303 - для водостійкого склеювання вищого ступеню навантаження, якість склеювання D3, при додаванні 5% затверджувача - D4.

Kleiberit 304.4 - ця ЕПІ-система з успіхом застосовується при склеюванні важкосклеюваних порід.

Kleiberit 304.5 - ця ЕПІ-система забезпечує короткий час пресування - 15 хвилин.

Kleiberit 501.0 і 507.0 - реактивні вологозатверджуючі поліуретанові клеї, забезпечують міцне водостійке та термостійке склеювання. Затверджування клею протікає за рахунок адсорбції вологи з повітря приміщень і застосовуваних матеріалів і реакції її з вільними ізоціанатними групами. Те, що при цьому відбувається вспінювання клею, дозволяє склеювати нещільно підігнані деталі.

Kleiberit 705.0 і 707.0 - це реактивні клеї-розплави, на відміну від дисперсійних клеїв вони дають 100% сухий залишок, адже їх розм'якшення відбувається не за рахунок розчинників, а як наслідок плавлення, тому розплави мають значно меншу витрату, але вимагають спеціального обладнання.

Докладніше

Клеї для виробництва паркету Товарів у наявності: 39

на сторінку
Показані 1 - 12 із 39 пунктів
Показані 1 - 12 із 39 пунктів