Клеї для монтажу лиштви та відкосів

Монтаж лиштви і відкосів:

Розмічається місце і сверляться отвори під анкери. Встановлюється анкер. При необхідності анкер може додатково фіксуватися розширяючимся клеєм, наприклад марки «Клейберіт». Монтований елемент розмічається, в камені робиться паз. Всі роботи з виробами ведуться на пористому матеріалі. Встановлене виріб фіксується клейовою...

Монтаж лиштви і відкосів:

Розмічається місце і сверляться отвори під анкери. Встановлюється анкер. При необхідності анкер може додатково фіксуватися розширяючимся клеєм, наприклад марки «Клейберіт». Монтований елемент розмічається, в камені робиться паз. Всі роботи з виробами ведуться на пористому матеріалі. Встановлене виріб фіксується клейовою сумішшю. Верхні укоси підвішуються за допомогою гаків і проміжного анкера.

Монтаж карнизів:

На стіні встановлюються анкери, в карнизі робляться пази на глибину близько 2/3 товщини виробу. Вироби можна спочатку вивісити на суху, а потім зафіксувати клейовою сумішшю.

Монтаж радіусних карнизів:

Радіусні карнизи монтуються аналогічно прямим.

Монтаж рустових каменів:

Монтований елемент розмічається, в камені робиться паз на глибину до 2/3 товщини вироба. Що б уникнути пошкодження і забруднення лицьової поверхні роботи рекомендується вести на пористому матеріалі і в х/б рукавичках. Встановлюються анкери (в даному випадку з оцинкованої різьбової шпильки з додатковою фіксацією розширюючимся клеєм). На змочену стіну і виріб наноситься клей. При попаданні клею на лицьову поверхню необхідно негайно його видалити і промити водою місце забруднення. Після засихання клей видаляється тільки механічним шляхом, що призводить до пошкодження поверхні. Для запобігання забруднення рекомендується використовувати малярний скотч. Після установки виробів необхідно забезпечити нерухомість на термін висихання клею. Клейовий шов повинен бути максимально заповнений і не містити порожнеч. Зазори витримуються за допомогою монтажних пластикових клинів.

Монтаж напівколони на стіну:

На стіні розмічаються і встановлюються анкери. При необхідності анкер фіксується розширюється клеєм. Виріб розмічається, в ньому свердлять отвори (пази). На торці свердлять отвори для замка. Принцип роботи прихованого замка: до середини металевого стержня прив'язується нитка, стержень повністю топиться в отворі, порожнечі заповнюються клейовою сумішшю. Після установки виробу нитка натягується, стрижень входить в заздалегідь підготовлений отвір сусідньої деталі. Надлишки клею видаляються, нитка обрізається. Виріб вішається на анкери, і фіксується клейовою сумішшю. При точному позиціонуванні важких елементів використовуються клини і технологічні анкери, які відіграють роль упорів. Перед нанесенням клейової суміші оштукатурені поверхні готуються.

Монтаж колони:

Збірку колони починають знизу. За рівнем виставляють половинки бази і фіксують за допомогою стягуючої пластини, анкерів і клейової суміші. Наступні сегменти встановлюються аналогічно.

Монтаж балюстради:

Розмічаються і засвердлюються елементи, встановлюються анкери. Відстань між осями балясин 250-300 мм. За допомогою упорів підстава балюстради виставляється за рівнем і фіксується клейовою сумішшю. Після застигання суміші таким же чином встановлюються балясини і поручень.

Докладніше

Клеї для монтажу лиштви та відкосів Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів