Барвники, морилки, бейці, просочення

Барвник наносять на деревину для надання їй певного кольору, часто іншої породи. Склад проникне на деяку глибину і забарвить матеріал, але при тому залишить текстуру дерева видимою, чого не отримати від фарби або емалі. Просочення застосовують при обробці деревини для фарбування елементів екстер'єру (двері, вікна і т.д.) Просочення надійно захищ...

Барвник наносять на деревину для надання їй певного кольору, часто іншої породи. Склад проникне на деяку глибину і забарвить матеріал, але при тому залишить текстуру дерева видимою, чого не отримати від фарби або емалі. Просочення застосовують при обробці деревини для фарбування елементів екстер'єру (двері, вікна і т.д.) Просочення надійно захищає деревину від цвілі, грибків, УФ випромінювання та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища, а також забарвлює її підкреслюючи структуру.

Докладніше

Барвники, морилки, бейці, просочення Немає жодного товару в цій категорії.

 • Готові барвники ISI від Sigmar Vernici

  Готові барвники серії "ISI" від італійського виробника "SIGMAR Vernici" призначені для фарбування деревини зі збереженням її текстури, виробляються на базі концентратів барвників серії "CUC".

 • Нітробарвники Lutophen від Herlac

  Барвник для дерева або бейць - це матеріал, який наносять на оброблену деревину для надання їй певного кольору, часто кольору іншої породи дерева. Початок бере з 19 століття як "Кельнська земля". Пухка перегнійна земля, незначні поклади якої були виявлені в околицях Кельна. "Кельнська земля" легко розчинялася у воді, надаючи їй соковитий колір, добре фарбуючи папір і деревину. Запаси "кельнської землі" виявилися обмеженими, і з часом були розроблені замінники натурального бейця.

  Склад проникає на деяку глибину, фарбуючи саму деревину, за рахунок чого текстура дерева залишається видимою на відміну від фарби або емалі.

  Herlac "Лютофен" - це високопрозорий барвник бейць, що наноситься методом розпилення, втиранням або вальцями, для фарбування поверхні деталей меблів чи іншої деревини. Сильно виділяє структуру і не містить шкідливого формальдегіду.

  - При втиранні барвник наносять на деревину і рівномірно розтирають, отримуючи покриття з яскраво вираженою текстурою. Цей метод нанесення дуже красиво виглядає на пористих породах, краще підходять барвники з відносно тривалим часом сушіння.

  - При напиленні колір барвника береться на кілька тонів світліше, ніж це необхідно і краскопультом наноситься. Розпилення використовують, коли необхідна більш рівна текстура, ніж при втиранні.

  - Рідкий барвник можна наносити валиком або спеціально підготовленим тампоном, якщо площа нанесення невелика. Забезпечує рівномірне нанесення, ніж за допомогою кисті, допомагає уникнути розводів.

  - Пензлем наноситься рідкий барвник через брак тампона чи краскопульта. Покриття в один шар дає колір більш глибокий. Забарвлення більш рівне, якщо деревину попередньо злегка зволожити.

 • Концентрати барвників LAM від Sivam

  Концентрат барвника від "Sivam" застосовують для інтер'єрних робіт по деревині, також можна підфарбовувати поліуретанові, кислотні і нітроцелюлозні лаки. Рівномірно наноситься, має високу прозорість і проникаючу здатність, відмінний стійкістю до світла, чудово підкреслює текстуру деревини.

  Барвники розводяться водою або розчинником до необхідного тону в пропорції від 1: 5 до 1:10, але також їх використовують для підфарбовування грунтів і лаків, додаючи барвник в кількості не більше 5%.

  Нанесення можливо розпиленням, зануренням, щіткою, вальцями або втиранням дрантям. Сушка перед нанесенням наступного шару складе 10-15 хвилин при розведенні розчинником або 1,5 години в разі використання води в якості розчинника.

 • Водорозчинні просочення HIE від...

  Просочення застосовують при обробці деревини для фарбування елементів екстер'єру (двері, вікна і т.д.) водорозчинні просочення серії "HIE" від італійського постачальника "Sigmar Vernici" надійно захищають деревину від цвілі, грибків, УФ випромінювання та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища, а так само фарбують її підкреслюючи структуру.

 • Водні бейці Aquaphen від Herlac

  Акрилові барвники на водній основі не мають запаху в порівнянні з бейцями на нітрооснові, безпечні для здоров'я і при необхідності розбавляються водою.

 • Концентрати барвників від Herlac

  Концентрат барвника від "Herlac" призначений для підфарбовування нітролаків - целлоніт, поліуретанових лаків - контрацид і лаків кислотного затвердіння - мелацид, з тим щоб досягти декоративної, вирівняної і якісної поверхні.

  Необхідно поєднати матеріали, розбавивши необхідну кількість концентрату барвника з розчинником, добре перемішати і суміш влити в лак.

  Залежно від бажаної інтенсивності забарвлення або за рекомендацією виробника для досягнення бажаного відтінку необхідно нанести наступне:

  - 1 шар безбарвний лак + 2 шар, лак з фабконцентратом до 10%;

  - 2 шари тонованого лаку, фарбконцентрат до 5%.

 • Нітрофарба LTT с эффектом металліку...

  Sivam серії "LTT" - це нітрофарби, які дають покриттю хром ефект. Її наносять не тільки на деревину або з додаванням спеціального затверджувача на метал.

 • Концентрати барвників CUC від Sigmar...

  Барвники серії "CUC" від італійського виробника "SIGMAR Vernici" призначені для фарбування деревини зі збереженням її текстури. Так само їх можна змішувати між собою, для отримання готових барвників серії "ISI".

 • Суперконцентрати LAM від Sivam

  Суперконцентрати серії слід розбавляти в пропорції 1:60. Колір пофарбованої деревини буде залежати так само від її породи, якості шліфування і фінішного лаку.