Информация

Новинки

Нітробарвники Lutophen від Herlac

Барвник для дерева або бейць - це матеріал, який наносять на оброблену деревину для надання їй певного кольору, часто кольору іншої породи дерева. Початок бере з 19 століття як "Кельнська земля". Пухка перегнійна земля, незначні поклади якої були виявлені в околицях Кельна. "Кельнська земля" легко розчинялася у воді, надаючи їй соковитий колір, ...

Барвник для дерева або бейць - це матеріал, який наносять на оброблену деревину для надання їй певного кольору, часто кольору іншої породи дерева. Початок бере з 19 століття як "Кельнська земля". Пухка перегнійна земля, незначні поклади якої були виявлені в околицях Кельна. "Кельнська земля" легко розчинялася у воді, надаючи їй соковитий колір, добре фарбуючи папір і деревину. Запаси "кельнської землі" виявилися обмеженими, і з часом були розроблені замінники натурального бейця.

Склад проникає на деяку глибину, фарбуючи саму деревину, за рахунок чого текстура дерева залишається видимою на відміну від фарби або емалі.

Herlac "Лютофен" - це високопрозорий барвник бейць, що наноситься методом розпилення, втиранням або вальцями, для фарбування поверхні деталей меблів чи іншої деревини. Сильно виділяє структуру і не містить шкідливого формальдегіду.

- При втиранні барвник наносять на деревину і рівномірно розтирають, отримуючи покриття з яскраво вираженою текстурою. Цей метод нанесення дуже красиво виглядає на пористих породах, краще підходять барвники з відносно тривалим часом сушіння.

- При напиленні колір барвника береться на кілька тонів світліше, ніж це необхідно і краскопультом наноситься. Розпилення використовують, коли необхідна більш рівна текстура, ніж при втиранні.

- Рідкий барвник можна наносити валиком або спеціально підготовленим тампоном, якщо площа нанесення невелика. Забезпечує рівномірне нанесення, ніж за допомогою кисті, допомагає уникнути розводів.

- Пензлем наноситься рідкий барвник через брак тампона чи краскопульта. Покриття в один шар дає колір більш глибокий. Забарвлення більш рівне, якщо деревину попередньо злегка зволожити.

Докладніше

Нітробарвники Lutophen від Herlac Товарів у наявності: 45

на сторінку
Показані 1 - 12 із 45 пунктів
Показані 1 - 12 із 45 пунктів