Олії та воски

Олії та віск здавна застосовуються при обробці покриттів з деревини і по праву вважаються найбільш екологічними, оскільки складаються з натуральних, відновлювальних компонентів. В асортименті присутні масла й віск як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, як для звичайних, так і для схильних до посиленої експлуатації паркетних поверхонь, як ...

Олії та віск здавна застосовуються при обробці покриттів з деревини і по праву вважаються найбільш екологічними, оскільки складаються з натуральних, відновлювальних компонентів. В асортименті присутні масла й віск як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, як для звичайних, так і для схильних до посиленої експлуатації паркетних поверхонь, як прозорі, так і пігментовані рішення не тільки для захисту, але і фарбування поверхонь на Ваш смак.

Докладніше

Олії та воски Немає жодного товару в цій категорії.

  • Тікова олія та білий віск

    Прозора, натуральна тікова олія використовується на будь-яких породах деревини, в тому числі екзотичних і темних. Призначена для зовнішніх або внутрішніх меблів. Легко наноситься, добре проникає всередину деревини і створює водовідштовхувальну поверхню з хорошою паропроникністю. Матеріал наноситься на нічим не покриту, шліфовану деревину, натуральні компоненти у складі масла в поєднанні з УФ-фільтрами гарантують стійкість поверхні до атмосферних явищ.

    Білий фінішний віск добре ізолює дерев'яну поверхню при нанесенні в один шар, при цьому створює ефект напівпрозорості. Ізолює смоляні включення в хвойних породах деревини та інші складові в таких породах, як наприклад дуб.

  • Паркетна олія-віск

    Паркетна олія-віск на основі натуральних компонентів для внутрішнього застосування на паркеті, стільницях або інших поверхнях, які схильні до регулярної експлуатації. Створює гідрофобну поверхню. Підкреслює структуру деревини, можливе тонування в кольори, представлені нижче. Може бути використано разом з затверджувачем, що покращує хімічну і механічну стійкість поверхні. Дуже економічно в нанесенні, витрата - 15-20 грам / квадратний метр.