Спецефекти

Спецефекти дуже гарні, як інструмент в боротьбі за споживача, адже вони дозволяють створювати унікальні вироби. Прагнення прикрасити побут речами не пересічними, речами, що відображають частинку їх господаря, привели до розробки і створення цілого ряду спецефектів в системах обробки деревини. Де б то не була застосована обробка, всюди людині вла...

Спецефекти дуже гарні, як інструмент в боротьбі за споживача, адже вони дозволяють створювати унікальні вироби. Прагнення прикрасити побут речами не пересічними, речами, що відображають частинку їх господаря, привели до розробки і створення цілого ряду спецефектів в системах обробки деревини. Де б то не була застосована обробка, всюди людині властиво прагнення прикрашати, творячи щось не звичайне.

СЕРІЯ «LTT» - «ХРОМ ЕФЕКТ»:

Серія покриттів додає матеріалу ефект металевого покриття. «LTT» знаходить застосування в рамах, компонентах меблів, стільцях, фасадах, різних елементах меблів з металу, МДФ, пластику, скла, масивної деревини або шпонованих елементах. Для застосування на металі, в разі, якщо обов'язково необхідний особливий захист від хімічного впливу, потрібно використовувати затверджувач LCB 057 в кількості 5% від суміші. Матеріали мають високу еластичність і швидкість сушки. Вони можуть використовуватися як грунт і фінішне покриття.

«LXA 094» текстурний ефект «крупне зерно», «LXA 096» текстурний ефект «дрібне зерно»:

Матеріал являє собою пудру, яка містить певної зернистості крупинки. Додається в емаль або фінішний лак у кількості 5%.

Ефект розтріскування «КРАКОЛЕТ»:

Матеріал дозволяє отримати на поверхні ефект «тріщин» він же «краколет». Тріщинки з'являються при висиханні протягом 5-10 хвилин після нанесення. Ефект видно за рахунок контрасту кольорів підкладки і кольору самих «тріщин». Чим товстіший шар спецефекта нанесено, тим крупніше тріщинки. Спецефект добре поєднується з патиною, яка дозволяє зробити поверхню більш контрастною. Поверх «тріщин» слід наносити лак на поліуретановій, акрилової або нітрооснові. Кількість розведення, вид розчинника, кількість нанесення і підготовка підкладки може легко впливати на тип розтріскування.

Докладніше

Спецефекти Товарів у наявності: 11

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів