Категорії

Информация

Виробники

Поки що відсутні

Постачальники

Поки що відсутні

Про компанію

ПАТ «Укрліспромоптторг»:
Україна, 01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 5
+38 (044) 285-37-22
e-mail: ukrlespromopttorg@domtele.com
www.ukrles.kiev.ua

Перша філія ПАТ «Укрліспромоптторг»:
Україна, 79000, м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 Г
+38 (032) 232-54-25, +38 (032) 232-54-26

Компанія «Укрліспромоптторг» працює на ринку України починаючи із 1965 року і пропонує широкий асортимент комплектуючих і матеріалів для меблевої і деревообробної промисловості від найкращих європейських виробників таких як «Kleiberit» (Німеччина), «Herlac» (Німеччина), «Sivam» (Італія), «Sigmar Vernici» (Італія), «Ve-Ge», (Туреччина) та інші.

Запропоновані клейові, лакофарбові та допоміжні матеріали застосовуються в меблевій і деревообробній промисловості, при ламінації, виробництві сендвіч-панелей, будівництві, ремонті та машинобудуванні. Це клейові системи на основі ПВА, ПУР, ЕВА, ПО, синтетичних каучуків, сіланових полімерів, карбамідної смоли, а також індустріальні клеї для вузькоспеціалізованих секторів використання B to B.

Широкий спектр лакофарбових матеріалів охоплює всі ніші, необхідні меблевій справі, а саме: бейці, грунти, лаки, емалі, ізолятори, матеріали для отримання спецефектів і інше.

Мета компанії полягає в тому, щоб забезпечити виробничі підприємства, дизайнерські бюро, будівельні організації, торгові точки та приватних виробників високоякісними матеріалами для меблів і деревообробної промисловості.