Клеї для виробництва сендвіч панелей

Сендвіч-елементи це багатошарова конструкція, в якій склеюються між собою різні матеріали. Як конструкційний матеріал з'явилися завдяки зростаючій потребі сучасного світу в швидкому будівництві. Застосування панелей несе в собі ще кілька плюсів: високий коефіцієнт теплового опору при невеликій товщині огороджувальних конструкцій, зниження трансп...

Сендвіч-елементи це багатошарова конструкція, в якій склеюються між собою різні матеріали. Як конструкційний матеріал з'явилися завдяки зростаючій потребі сучасного світу в швидкому будівництві. Застосування панелей несе в собі ще кілька плюсів: високий коефіцієнт теплового опору при невеликій товщині огороджувальних конструкцій, зниження транспортних витрат, зниження навантаження на фундамент, зниження енергетичних витрат на експлуатацію будівлі.

Фірма Klebchemie M. G. Becker GmbH & Co. KG, заснована в 1948 р має багаторічний досвід лідера у виробництві клейових матеріалів для технології профільного личкування ПВХ-профілів дозволив нам розробити широку гамму високоякісних клейових матеріалів на основі поліуретану, які задовольняють всім вимогам технології виробництва сендвіч-панелей.

Докладніше

Клеї для виробництва сендвіч панелей Немає жодного товару в цій категорії.

 • Однокомпонентні ПУР клеї для...

  Для міцного з'єднання облицювальних матеріалів з ізоляційними можуть застосовуватися 1К і 2К поліуретанові клеї. 1К ПУР-системи використовуються, як правило, при стаціонарному способі виробництва.

  Кілька важливих нюансів в переробці даних клейових систем. Оскільки при виробництві панелей дуже часто використовуються не поглинаючі матеріали, поліуретану для затвердіння потрібно додаткове підведення вологості у вигляді ретельно розпиленої води в кількості 20 г/кв.м., Проте, потрібно пам'ятати, що при цьому скорочується час відкритої витримки клею приблизно на 30% . Тимчасові параметри також залежать від температури, підвищення температури прискорює час затвердіння клею.

 • Двокомпонентні ПУР клеї для...

  Klebchemie пропонує широкий спектр продуктів для безперервного виробництва панелей. Відмінною рисою клейових систем KLEIBERIT 578 є параметр, який можна назвати «часом затримки реакції». Це означає, що точка старту для клею значно відсунута за часом, а точка затвердіння залишається на необхідному рівні.

  - по-перше, це запобігає передчасному забрудненню клеєнаносячого пристрою затверділим клеєм завдяки відсутності наростання в'язкості клейової суміші відразу після змішування;

  - по-друге, це розширює настільки важливий часовий інтервал від моменту нанесення клею до моменту входу панелі в прес. У той же час, швидке наростання міцності дозволяє не турбуватися, що при виході з преса клей буде ще «сирий».

 • ПУР клеї-розплави

  Flat Lamination - каширування поверхні. В цьому випадку, переважно застосовують клеї-розплави на основі ЕВА або клеї-дисперсії на основі ПВА. Остаточна міцність при даному способі визначається виключно процесами схоплювання, такими як охолодження клейової маси у термопластичних клеїв-розплавів або випаровування води у клеїв на основі ПВА.

  Перевагою всіх реактивних поліуретанових клеїв-розплавів є той факт, що на ряду з фізичним процесом схоплювання відбувається додатковий хімічний процес подальшого утворення сітки, і клей вже не може повернутись в початковий стан під впливом температур. Це подальше утворення сітки веде, в порівнянні з клеями ЕВА і ПВА до більш вираженої високої температуростійкості і стійкості до вологи.