Клейові системи

Информация

Клейові системи

QS ADHESIVOS. Розробляє, виробляє і продає клеї і герметики для промислового і побутового використання. Сімейний бізнес третього покоління з чітким покликанням: якісні продукти, технічні консультації та послуги, доступні нашим клієнтам. Міжнародне покликання притаманне QS з самого початку, 65% обороту припадає на міжнародні ринки. Продукти QS за...

QS ADHESIVOS. Розробляє, виробляє і продає клеї і герметики для промислового і побутового використання. Сімейний бізнес третього покоління з чітким покликанням: якісні продукти, технічні консультації та послуги, доступні нашим клієнтам. Міжнародне покликання притаманне QS з самого початку, 65% обороту припадає на міжнародні ринки. Продукти QS затребувані через їх якість, продуктивність та конкурентоспроможність, тому присутні в більш ніж 35 країнах.

Докладніше

Клейові системи Немає жодного товару в цій категорії.

 • Клеї для деревообробки

  Для склеювання будівельних елементів з масивної деревини KLEIBERIT пропонує рішення з використанням спеціально розроблених, протестованих і допущених до застосування клейових систем на основі поліуретану (ПУР) або полівінілацетату (ПВА).

 • Клеї для меблевої промисловості

  Багато років KLEIBERIT є надійним партнером виробників меблів і комплектуючих. Асортимент продукції компанії розвивався і розширювався паралельно з інноваціями у виробництві меблів і справив великий вплив на практичне застосування клейових технологій в даній галузі.

 • Клеї для ламінування ПВХ і алюмінію

  Дощ, сніг, інтенсивне ультрафіолетове випромінювання, мінусова температура, а також температура понад 100°C - склеювання плівок для зовнішнього застосування завжди схильні до надзвичайних навантажень. Клейові системи KLEIBERIT для ламінування ПВХ профілів вже протягом майже чотирьох десятиліть з великим успіхом справляються з поставленими перед ними завданнями.

  Для ламінування клеїв необхідно мати високу температуростійкість, вологостійкість, стійкість проти старіння, початкову міцність. Використовуються клейові поліефірні матеріали на основі полістиролу з вмістом розчинників Kleiberit 257, 261, 267 або на основі поліуретанової дисперсії Kleiberit 265. Так само застосовуються реактивні поліуретанові клеї-розплави Kleiberit 704, 702.

 • Клеї для виробництва сендвіч панелей

  Сендвіч-елементи це багатошарова конструкція, в якій склеюються між собою різні матеріали. Як конструкційний матеріал з'явилися завдяки зростаючій потребі сучасного світу в швидкому будівництві. Застосування панелей несе в собі ще кілька плюсів: високий коефіцієнт теплового опору при невеликій товщині огороджувальних конструкцій, зниження транспортних витрат, зниження навантаження на фундамент, зниження енергетичних витрат на експлуатацію будівлі.

  Фірма Klebchemie M. G. Becker GmbH & Co. KG, заснована в 1948 р має багаторічний досвід лідера у виробництві клейових матеріалів для технології профільного личкування ПВХ-профілів дозволив нам розробити широку гамму високоякісних клейових матеріалів на основі поліуретану, які задовольняють всім вимогам технології виробництва сендвіч-панелей.

 • Клеї для будівництва та ремонту

  Застосування клеїв в будівництві безпосередньо впливає на рівень життя людей. Тому, надійність і висока якість продукції виходять тут на передній план. Продукти марки KLEIBERIT для виготовлення дахів і фасадів створюють передумови для здорового і затишного клімату в будинку. Продукти для монтажного і конструкційного склеювання гарантують високу стабільність і безпеку.

 • Клеї та заливні маси для фільтрової...

  Фільтри часто є останнім бар'єром проти впливу шкідливих речовин ззовні, тому для їх виготовлення необхідно використовувати тільки найнадійніші і якісні матеріали. Клеї і заливні маси KLEIBERIT встановили високі стандарти і мали значний вплив на розвиток технологій в області виробництва фільтрів.

 • Інше