Клеї для деревообробки

Для склеювання будівельних елементів з масивної деревини KLEIBERIT пропонує рішення з використанням спеціально розроблених, протестованих і допущених до застосування клейових систем на основі поліуретану (ПУР) або полівінілацетату (ПВА).

Клеї для деревообробки Немає жодного товару в цій категорії.

 • Клеї для склеювання деревини

  При виготовленні вікон і дверей з масивної деревини, а також меблевого щита, особливим успіхом користуються клейові матеріали, що володіють максимальною вологостійкістю, D3 або D4 по DIN / EN 204, і температуростійкістью, WATT 91. Клейові композиції Kleiberit виготовляються різної початкової в'язкості, наприклад, для склеювання деталей на «міні-шип» зручніше працювати з клеєм Kleiberit 303.6, 303.8, а при склеюванні на «гладку фугу» з більш густим клеєм Kleiberit 303.0, 303.2.

  Kleiberit 303.0 і 303.2 дозволяють отримувати клейові з'єднання зі ступенем навантаження як D3, так і D4 маючи два клею «з одного відра». Це особливо зручно при виготовленні зовнішніх і внутрішніх виробів.

  Kleiberit 304.1 має тривалий час життєздатності суміші клею з затверджувачем - 7 днів.

  Kleiberit 314.0 це однокомпонентна дисперсія на основі ПВА, що забезпечує якість склеювання D4.

  Kleiberit 304.4 - ця ЕПІ-система з успіхом застосовується при склеюванні важкосклеюваних порід.

  Kleiberit 304.5 - ця ЕПІ-система забезпечує короткий час пресування - 15 хвилин.

  Kleiberit 332.0 характеризується тривалим часом відкритої витримки;

  Kleiberit 347.0 характеризується коротким часом відкритої витримки;

  Kleiberit 501.0 і 507.0 - реактивні вологозатверджувані поліуретанові клеї, забезпечують міцне водостійке та термостійке склеювання. Затверджування клею протікає за рахунок адсорбції вологи з повітря приміщень і застосовуваних матеріалів і реакції її з вільними ізоціанатними групами. Поліуретановий клей має властивість спінюватись і глибоко проникати в матеріал.

 • Клеї для шпонування та облицювання...

  Облицювання деревних плит декоративними матеріалами дозволяє замінити дорогу і дефіцитну деревину більш дешевими матеріалами.

  Kleiberit 871, 881 - це клеї для гарячого пресування, порошкоподібні клеї на основі карбамідної смоли з добавкою затверджувача, застосовуються для облицювання деревних плит шпоном і декоративними паперовими плівками в однопрогонових та багатопрогонових пресах.

  Клеї для холодного пресування і постформінгу на основі ПВА-дисперсії:

  - Kleiberit Еврокліо 320 - застосуємо для личкування поверхонь ДСтП і МДФ, а також склеювання фанери, якість склеювання D2.

  - Kleiberit 303 - для водостійкого склеювання вищої навантаження, якість склеювання D3, при додаванні 5% затверджувача - D4.

  - Kleiberit 332 - дисперсійний клей з тривалим часом відкритої витримки, 20-25 хвилин (20 ° С).

  - Kleiberit 347 - дисперсійний клей з коротким часом відкритої витримки, 2-4 хвилини (20 ° С).

  У меблевій промисловості знайшли застосування установки для термокаширування, а також для теплого і холодного каширування. Найбільшою мірою вимогам всіх технологій каширування відповідають клеї Kleiberit 453.3 і 464.3.

 • Клеї для виробництва паркету

  Паркет забезпечує тепло і затишок в приміщенні. Щоб зберегти на довгі роки красу і елегантність паркету, для його виготовлення необхідно застосовувати якісні клеї. Саме тому висока вологостійкість, температуростійкість і стійкість проти старіння є основними характеристиками нашої, яка довела на практиці чудову якість, продукції для виробництва паркету.

  Kleiberit 871 - це клей для гарячого пресування, порошкоподібний клей на основі карбамідної смоли з добавкою затверджувача, застосовують для облицювання деревних плит.

  Kleiberit 303 - для водостійкого склеювання вищого ступеню навантаження, якість склеювання D3, при додаванні 5% затверджувача - D4.

  Kleiberit 304.4 - ця ЕПІ-система з успіхом застосовується при склеюванні важкосклеюваних порід.

  Kleiberit 304.5 - ця ЕПІ-система забезпечує короткий час пресування - 15 хвилин.

  Kleiberit 501.0 і 507.0 - реактивні вологозатверджуючі поліуретанові клеї, забезпечують міцне водостійке та термостійке склеювання. Затверджування клею протікає за рахунок адсорбції вологи з повітря приміщень і застосовуваних матеріалів і реакції її з вільними ізоціанатними групами. Те, що при цьому відбувається вспінювання клею, дозволяє склеювати нещільно підігнані деталі.

  Kleiberit 705.0 і 707.0 - це реактивні клеї-розплави, на відміну від дисперсійних клеїв вони дають 100% сухий залишок, адже їх розм'якшення відбувається не за рахунок розчинників, а як наслідок плавлення, тому розплави мають значно меншу витрату, але вимагають спеціального обладнання.

 • Клеї для будівництва будинків та...

  Як для несучих дерев'яних конструкцій, так і для склеювання будівельних елементів з масивної деревини KLEIBERIT пропонує рішення з використанням спеціально розроблених, протестованих і допущених до застосування клейових систем на основі поліуретану (ПУР) або полівінілацетату (ПВА).

  Kleiberit 304.4 - ця ЕПІ-система з успіхом застосовується при склеюванні важкосклеюваних порід.

  Kleiberit 304.5 - ця ЕПІ-система забезпечує короткий час пресування - 15 хвилин.

  Kleiberit 501.0 і 507.0 - реактивні вологозатверджувані поліуретанові клеї, забезпечують міцне водостійке та термостійке склеювання. Затверджування клею протікає за рахунок адсорбції вологи з повітря приміщень і застосовуваних матеріалів і реакції її з вільними ізоціанатними групами. Те, що відбувається при тому вспінювання клею дозволяє склеювати нещільно пригнані по фуги деталі.

  Kleiberit 510 Fiberbond - це спеціально розроблений реактивний і однокомпонентний клей для конструкційного бруса, на основі поліуретану. Володіє дуже високою міцністю завдяки спеціальним армуючим матеріалами, для виробництва несучих конструкцій з деревини відповідно до DIN 1052.