Клеї для будівництва та ремонту

Застосування клеїв в будівництві безпосередньо впливає на рівень життя людей. Тому, надійність і висока якість продукції виходять тут на передній план. Продукти марки KLEIBERIT для виготовлення дахів і фасадів створюють передумови для здорового і затишного клімату в будинку. Продукти для монтажного і конструкційного склеювання гарантують високу ...

Застосування клеїв в будівництві безпосередньо впливає на рівень життя людей. Тому, надійність і висока якість продукції виходять тут на передній план. Продукти марки KLEIBERIT для виготовлення дахів і фасадів створюють передумови для здорового і затишного клімату в будинку. Продукти для монтажного і конструкційного склеювання гарантують високу стабільність і безпеку.

Докладніше

Клеї для будівництва та ремонту Немає жодного товару в цій категорії.

 • Клеї для виробництва конструкційного...

  Виробництво конструкційного бруса і несучих конструкцій. Конструкційний брус з цільної деревини є високотехнологічним удосконаленням будівельної деревини. Для виробництва даного продукту був розроблений спеціальний однокомпонентний поліуретановий клей, який отримав сертифікат FMPA, а також російський сертифікат відповідності, 510 Fiber Bond, що володіє дуже високою міцністю завдяки спеціальним армуючим матеріалами, для виробництва несучих конструкцій з деревини відповідно до DIN 1052:

  - конструкційного бруса з цільної деревини - Konstruktionsvollholz (KVH);

  - двох-тришарових балок (DUO / Triolam);

  - стандартизованої клеєної деревини - Brettschnittholznb (BS);

  - клеєних стінових і поточних панелей, які використовуються для дерев'яного домобудівництва методом збірно-щитового будівництва;

  - хрестоподібних балок, балок для блокових будинків.

  Галузь застосування:

  Виробництво несучих будівельних деталей з деревини відповідно до DIN 1052, включаючи виробництво конструкцій спеціальних видів і з'єднань на «міні-шип» для використання всередині і з зовні приміщень

  Випробувано FMPA Отто-Граф-Інститутом, Університетом в Штуттгарті в відповідності з DIN 68 141, слідуючи EN 301, а також іншим критеріям. Протокол проведення випробувань № 14-990304000 від 20.12.2002.

 • Монтажні будівельні клейові системи
 • Клеї для укладання паркету
 • Клеї для монтажу лиштви та відкосів

  Монтаж лиштви і відкосів:

  Розмічається місце і сверляться отвори під анкери. Встановлюється анкер. При необхідності анкер може додатково фіксуватися розширяючимся клеєм, наприклад марки «Клейберіт». Монтований елемент розмічається, в камені робиться паз. Всі роботи з виробами ведуться на пористому матеріалі. Встановлене виріб фіксується клейовою сумішшю. Верхні укоси підвішуються за допомогою гаків і проміжного анкера.

  Монтаж карнизів:

  На стіні встановлюються анкери, в карнизі робляться пази на глибину близько 2/3 товщини виробу. Вироби можна спочатку вивісити на суху, а потім зафіксувати клейовою сумішшю.

  Монтаж радіусних карнизів:

  Радіусні карнизи монтуються аналогічно прямим.

  Монтаж рустових каменів:

  Монтований елемент розмічається, в камені робиться паз на глибину до 2/3 товщини вироба. Що б уникнути пошкодження і забруднення лицьової поверхні роботи рекомендується вести на пористому матеріалі і в х/б рукавичках. Встановлюються анкери (в даному випадку з оцинкованої різьбової шпильки з додатковою фіксацією розширюючимся клеєм). На змочену стіну і виріб наноситься клей. При попаданні клею на лицьову поверхню необхідно негайно його видалити і промити водою місце забруднення. Після засихання клей видаляється тільки механічним шляхом, що призводить до пошкодження поверхні. Для запобігання забруднення рекомендується використовувати малярний скотч. Після установки виробів необхідно забезпечити нерухомість на термін висихання клею. Клейовий шов повинен бути максимально заповнений і не містити порожнеч. Зазори витримуються за допомогою монтажних пластикових клинів.

  Монтаж напівколони на стіну:

  На стіні розмічаються і встановлюються анкери. При необхідності анкер фіксується розширюється клеєм. Виріб розмічається, в ньому свердлять отвори (пази). На торці свердлять отвори для замка. Принцип роботи прихованого замка: до середини металевого стержня прив'язується нитка, стержень повністю топиться в отворі, порожнечі заповнюються клейовою сумішшю. Після установки виробу нитка натягується, стрижень входить в заздалегідь підготовлений отвір сусідньої деталі. Надлишки клею видаляються, нитка обрізається. Виріб вішається на анкери, і фіксується клейовою сумішшю. При точному позиціонуванні важких елементів використовуються клини і технологічні анкери, які відіграють роль упорів. Перед нанесенням клейової суміші оштукатурені поверхні готуються.

  Монтаж колони:

  Збірку колони починають знизу. За рівнем виставляють половинки бази і фіксують за допомогою стягуючої пластини, анкерів і клейової суміші. Наступні сегменти встановлюються аналогічно.

  Монтаж балюстради:

  Розмічаються і засвердлюються елементи, встановлюються анкери. Відстань між осями балясин 250-300 мм. За допомогою упорів підстава балюстради виставляється за рівнем і фіксується клейовою сумішшю. Після застигання суміші таким же чином встановлюються балясини і поручень.