Лідери продажів

Клеї для крайки QS Adhesivos

Информация

Виробники

Поки що відсутні

Постачальники

Поки що відсутні

Переглянуті товари

Наповнений ЕВА клей-розплав для приклеювання крайки TERMOLITE TE-80, 25 кг

Наповнений ЕВА клей-розплав для приклеювання крайки TERMOLITE TE-80, 25 кг Збільшити для перегляду

3/14709

Новий товар

Термолайт ТЕ-80 – це термопластичний клей-розплав для торцювальної стрічки (крайки). Основа клею - ЕВА та синтетичні смоли. Клей розроблено для автоматичного приклеювання крайки для швидкостей подачі 10-40 м/хв.

Детальніше

4 000,0 грн

Характеристики

Кратність ціни25
ТипКлей-розплав
Країна-виробник товаруІспанія
ПроизводительQS ADHESIVES

Інформація

Клей-розплав для крайки Термолайт ТЕ-80 на основі етиленвінілацетату та синтетичних смол – це спеціально розроблений клей для використання в автоматичних крайко-личкувальних станках, таких як HOMAG, SТЕFANI, EGURKO BARBERAN, OLIMPIC та інші. Клеєм-розплавом Термолайт ТЕ-80 приклеюють торцювальні стрічки зі шпону, ПВХ, АБС, меламіну, поліестеру. Клей-розплав Термолайт ТЕ-80 має високу кінцеву міцність, гарну термостійкість, короткий час відкритої витримки та чудово поєднується з різними матеріалами.

Характеристики ЕВА клею-розплаву Термолайт ТЕ-80:

Колір клею-розплаву: натуральний.

В'язкість Brookfield: 200 °C – 70000 - 90000 mPa.s.

Щільність: близько 1,60 г/см3.

Термостійкість – 75-80 °C.
Рекомендована вологість матеріалів: 8-10%.

Температура нанесення: 170 – 210 °C.

Температура на роликах: 170 – 210 °C.
Швидкість подачі: від 10 до 40 м/хв.     

Рекомендації до застосування клею-розплаву Термолайт ТЕ-80:

Для досягнення максимальної міцності схоплювання поверхня повинна бути чистою і сухою. Весь бруд, пил, жир або інші сторонні матеріали повинні бути видалені перед нанесенням клею.

Термоплавкий клей Термолайт ТЕ-80 слід розплавляти при зупиненому валику аплікатора і зачекати доки температура розплаву не досягне потрібної температури нанесення 170-210 °C.

Налаштування лінії має бути виконано згідно інструкцій виробника обладнання.

При початковому застосуванні клею-розплаву Термолайт ТЕ-80 рекомендується провести пробне склеювання, щоб підібрати оптимальні робочі умови для склеювання і з'ясувати точний витрата клею для якісної адгезії.

При закінченні роботу необхідно переконатися, що температура клею знизилася до 140 °C, що дозволить уникнути погіршення його адгезійних властивостей.

Плавильний бак необхідно регулярно чистити шпателем, щоб уникнути накопичення нагару. Обладнання можна очистити продуктом ТЕCNOCLEAN.

Зберігання: клей-розплав Термолайт ТЕ-80 може зберігатися протягом року за наступних умов:

Зберігати продукт в прохолодному (від +5 до +35 °C) сухому (WR <60%) і вентильованої місці подалі від прямих сонячних променів, джерел тепла і точок займання. Уникати морозу. Завжди зберігати в оригінальній щільно закритій упаковці.